foto

Zubní pasta Rembrandt Stain Defying

Značka Rembrandt vyvinula druh bělící pasty speciálně pro velice zabarvené zuby. Rembrandt Stain Defying dokáže odstranit i hluboké skvrny způsobené častým pitím kávy, čaje, vína nebo například intenzivním kouřením.

Mimořádný bělící efekt

Pasta Rembrandt Stain Defying využívá speciálně vyvinuté leštící složky Alumisil, která dokáže odstranit i hluboko usazené skvrny v zubech.

Bezpečnost Rembrandt Sensitive

Vyšší obsah vápníku, antioxidačního vitaminu E a fluoridy dostatečně zpěvňují zubní sklovinu, a proto je Rembrandt Stain Defying vhodná pro každodenní použití.

Bělící pasta Rembrandt Stain Defying >


Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky Rembrandt www.rembrandt.com. Rembrandt Plus kupujte zde. Pozor na kopie originálních zubních past Rembrandt! Zaručeně originální bělící pastu Rembrandt nakupíte u www.NaZuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, kartáčky Curaprox, ústní sprcha Waterpik, Philips Sonicare, bělení zubů Opalescence, Swissdent