foto

Zubní pasta Rembrandt Sensitive

Bělící pasta Sensitive je speciální produkty značky Rembrandt, který je určen pro zákazníky se zvýšenou citlivostí zubů.

Mimořádný efekt bělící pasty

Díky zvýšenému obsahu enzymů jsou schopny efektivně omezit bolestivou citlivost zubů na teplo nebo chlad. Pravidelné použití dvakrát denně šetrně vybělí zuby o několik stupňů a zároveň přinese úlevu od citlivého chrupu.

Bezpečnost Rembrandt Sensitive

Pasty Rembrandt mají klinicky ověřené účinky - odstraňují barevné pigmenty na zubech, bělí bez poškrábání zubní skloviny a poškození dásní. Jsou nezávadné při každodenním použití.

Bělící pasta Rembrandt Sensitive >


Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky Rembrandt www.rembrandt.com. Rembrandt Plus kupujte zde. Pozor na kopie originálních zubních past Rembrandt! Zaručeně originální bělící pastu Rembrandt nakupíte u www.NaZuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, kartáčky Curaprox, ústní sprcha Waterpik, Philips Sonicare, bělení zubů Opalescence, Swissdent