foto

Zubní pasta Rembrandt Plus

Rembrandt Plus je bělící pasta s vyšším obsahem peroxidu a díky tomu má vysokou bělící účinnost. Obsah peroxidu vodíku (0,1%) efektivně odbarvuje zbarvení na povrchu, ale i ve vnitřních vrstvách zubní skloviny. Doporučené je pravidelné užívání bělící pasty Rembrandt Plus.

Účinné složky

Bělící pasta Rembrandt Plus obsahuje citroxain, fluor a kalcium peroxid.

Bezpečnost Rembrandt Plus

Zubní pasta Rembrandt Plus jemně bělí zuby bez poškrábání skloviny a poškození dásní. Obsahuje fluoridy pro boj proti zubnímu kazu. Svěží mentolová příchuť.

Bělící pasta Rembrandt Plus >


Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky Rembrandt www.rembrandt.com. Rembrandt Plus kupujte zde. Pozor na kopie originálních zubních past Rembrandt! Zaručeně originální bělící pastu Rembrandt nakupíte u www.NaZuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, kartáčky Curaprox, ústní sprcha Waterpik, Philips Sonicare, bělení zubů Opalescence, Swissdent