foto

Zubní pasta Rembrandt Complete Mint

Zubní pasta Rembrandt Complete Mint je účinný bojovník proti skrvnám na povrchu zubů způsobeným například pitím kávy nebo kouřením. Pasta obsahuje jemné leštící složky, které rozpouštějí barevné pigmenty. Pravidelným používáním docílíte vybělení zubů až o dva odstíny.

Účinné složky

Účinné bělící složky jsou Citroxain a fluor.

Bezpečnost Rembrandt Complete Mint

Zubní pasty Rembrandt jsou ověřeny, že bělí zuby bez poškrábání skloviny a poškození dásní. Jsou vhodné pro každodenní použití. Obsah fluoridů zajišťuje ochranu prot zubnímu kazu a předcházení vzniku zubního kamene.

Bělící pasta Rembrandt k dostání například zde >


Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.
© nazuby.cz 2010 | Oficiální stránky Rembrandt www.rembrandt.com. Rembrandt Complete Mint kupujte zde. Pozor na kopie originálních zubních past Rembrandt! Zaručeně originální bělící pastu Rembrandt nakupíte u www.NaZuby.cz
Zkuste také:Bělící pasta na zuby, kartáčky Curaprox, ústní sprcha Waterpik, Philips Sonicare, bělení zubů Opalescence, Swissdent